Deweloper

Doświadczenie

Firmę Good Point Development tworzą osoby, które w swoim dorobku mają realizację inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych dla największych polskich deweloperów. Prowadziliśmy inwestycje w Warszawie, Wrocławiu oraz Krakowie. Teraz przyszła kolej, aby zdobyte doświadczenie przekuć na własny produkt.

Bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważną decyzją dla naszych klientów jest zakup mieszkania, domu. Wiemy również jak złożonym procesem jest realizacja budowy osiedla mieszkaniowego. Stąd też, korzystając z naszego doświadczenia dobieramy rozwiązania bezpieczne i sprawdzone. Realizujemy pracę w systemie generalnego wykonawstwa. Osobiście prowadzimy nadzór inwestorki nad realizowanym projektem. Wszystko po to, aby nasi klienci czuli, że podjęli właściwą decyzję.

Nasze DNA

Misja

Naszą misją jest zerwać z obrazem dewelopera – instytucji. Wierzymy, że indywidualne podejście do klienta i zrozumienie jego potrzeb pozwala lepiej dopracować produkt, dla niego przygotowany.

Chcemy podnosić jakość budownictwa w Polsce i udowodnić tym samym, że sprawnie zarządzany proces budowlany, skutkuje produktem najwyższej jakości.

 

Wizja

W poszanowaniu dla naturalnej tkanki miasta oraz wyjątkowej architektury, chcemy kształtować budownictwo mieszkaniowe i komercyjne w Polsce. Chcemy być wyznacznikiem jakości i estetyki na rynku nieruchomości.

Wierzymy, że nasze projekty będą naturalnym uzupełnieniem krajobrazu, przyjaznym dla otaczającego środowiska. Skrupulatnie dobieramy jakość materiałów i sięgamy po nowe, przyjazne dla środowiska, technologie.

Nasze wartości

01

Jakość

W budownictwie nie ma miejsca na kompromisy. Dostarczamy naszym klientom produkt i obsługę w najwyższej jakości.

02

Ekologia

W dobie gonitwy za wynikami, zapominamy o tym jak bardzo niszczymy klimat w jakim żyjemy. Realizujemy projekty, które potrafią naturalnie wkomponować się w otaczający krajobraz, nie naruszając jego środowiska.

03

Estetyka

Nie zgadzamy się na bylejakość, stawiamy na ambitnych architektów, którzy tak, jak my zwracają uwagę na każdy szczegół. Tylko w takiej symbiozie mogą powstać niebanalne projekty.